SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. Dzieci Europy

www.bip.gov.pl
 
Wyszukiwanie:
  strona główna redakcja  rejestr zmian  stytystyki stron  pomoc
SOSW w Bytowie
Informacje ogólne
Struktura Ośrodka
Spis telefonów
Dyrekcja
Regulaminy i procedury
Dokumenty organizacyjne
COVID-19
Przetargi
Zamówienia publiczne
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu 2021
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu 2021- II etap
Ogłoszenie - zamówienie na usługi społeczne projekt "Za życiem" 2022 - 2023 - odwołany
Ogłoszenie - zamówienie na usługi społeczne projekt "Za życiem" 2022 - 2023
Ogłoszenie - zamówienie na usługi społeczne projekt "Za życiem" 2024 - 2026
Konkurs na Dyrektora SOSW w Bytowie 2024
Ogłoszenie - Modernizacja i dostosowanie zaplecza sanitarnego
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o zawarciu umowy
Informacja o nieudzieleniu zamówienia
Plany postępowań
Oświadczenia o stanie kontroli zarządczej
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2016
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2015
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2014
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2013
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2012
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2011
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2017
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2018
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2019
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2020
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2021
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2022
Oświadczanie o stanie kontroli zarządczej 2023
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2024
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2025
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2026
NABÓR PRACOWNIKÓW
Nabór pracowników 2017
Nabór pracowników 2021
Sprawozdanie finansowe
Sprawozdanie finansowe za 2018 rok
Sprawozdanie finansowe za 2019 rok
Sprawozdanie finansowe za 2021 rok
Sprawozdanie finansowe za 2020 rok
Sprawozdanie finansowe za 2022 rok
Sprawozdanie finansowe za 2023 rok
Sprawozdanie finansowe za 2024 rok
Sprawozdanie finansowe za 2025 rok
Zadania Oświatowe
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/2020

DokumentOdwiedzin
Redakcja58982
Informacje ogólne11315
Ogłoszenie8496
Witaj2639
Struktura7490
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty3041
Informacja o zawarciu umowy3013
Ogłoszenie - nadbudowa dachu II etap3304
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2994
Informacja o zawarciu umowy2763
Ogłoszenie-wymiana instalacji elektrycznej3151
Zmiana SIWZ-wymiana instalacji elekrycznej2763
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2769
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o zawarciu umowy2712
Ogłoszenie-wymiana posadzek2851
Odpowiedź na pytania - wymiana posadzek2762
Wymiana posadzek - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2750
Wymiana posadzek - informacja o zawarciu umowy2624
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia3177
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa ogrodzenia2630
Przebudowa ogrodzenia - informacja o udzieleniu zamówienia2605
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20112482
Ogłoszenie - dostawa samochodu2752
Samochód 9 os. - Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2766
Zawiadomienie o unieważnieniu czynności oferty i wyboru najkorzystniejszej oferty i o ponownej ocenie i wyborze najkorzystniejszej oferty4625
Ogłoszenie - dostawa samochodu II.20122992
samochód - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2598
Dostawa samochodu - informacja o udzieleniu zamówienia2560
Ogłoszenie - budowa boiska3033
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20122355
Budowa boiska - informacja o wyborze oferty2513
Budowa boiska - informacja o udzieleniu zamówienia2506
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła)2655
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20132463
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - "Przebudowa ogrodzenia"2504
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła MAJ 2013 r.)2729
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - Przebudowa ogrodzenia - maj 20132478
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20142414
SPIS TELEFONÓW WEWNĘTRZNYCH6207
Dyrekcja6338
Regulamin Rady Rodziców721
Procedura przyjęcia wychowanka do Grupy Wychowawczej2476
Regulamin Grup Wychowawczych2858
Regulamin działalności Rady Pedagogicznej882
Regulamin rekrutacji do Szkół Ponadgimnazjalnych i Przedszkola2673
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20152389
Koncepcja pracy2811
Program profilaktyki713
Program wychowawczy789
Statut2891
Wewnątrzkolne zasady oceniania682
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20165369
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20155640
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20145349
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20135393
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20125257
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20115479
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20175074
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu2265
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - sprzedaż samochodu2157
Sprzedaż samochodu - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu2221
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu II ETAP2306
Sprzedaż samochodu II etap - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu2062
Ogłoszenie o naborze4966
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi2131
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 22076
Informacja o udzieleniu zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi 2005
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20184668
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz.11901
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 21963
Informacja o nieudzieleniu zamówienia2178
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 31955
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 32026
Informacja o nieudzieleniu zamówienia1990
Oświadczenie4192
Bilans1851
Rachunek zysków i strat1871
Zestawienie zmian w funduszu jednostki1857
Informacja dodatkowa1814
Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych oraz w przypadku zagrożenia ucznia demoralizacją w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Dzieci Europy w Bytowie1670
Program wychowawczo - profilaktyczny1763
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 41750
Regulamin Rady Rodziców1681
Regulamin Rady Pedagogicznej1698
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 41734
Informacja o nieudzieleniu zamówienia cz. 41668
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20203917
Bilans1679
Rachunek zysków i strat1582
Zestawienie zmian w funduszu jednostki1590
Informacja dodatkowa1642
Plakat informacyjny dla rodziców1600
Plakat informacyjny dla uczniów1579
Jak prawidłowo nałożyć i zdjąć rękawice1592
Jak skutecznie myć ręce1671
Wytyczne - zagrożenie epidemiczne1707
Wytyczne dla szkol i placówek - wrzesień 20201537
Wytyczne żłobki przedszkola1593
Zalecenia - strefa czerwona i żółta1550
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/20203828
INSTRUKCJA KORZYSTANIA3741
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ.51449
Ogłoszenie o naborze1918
Informacja o wynikach naboru1692
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 3557
Ogłoszenie3521
Ogłoszenie1156
Ogłoszenie1869
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY1455
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej2923
Sprawozdanie finansowe za 2021 rok3001
Ogłoszenie o zamówieniu1192
Specyfikacja Warunków Zamówienia1164
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy1199
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy dla zespołu terapeutów1282
Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienie umowy1259
Załącznik nr 4 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu1292
Unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego1202
Specyfikacja Warunków Zamówienia1435
Ogłoszenie o zamówieniu1174
Załącznik nr 1 do oferty - formularz ofertowy1404
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy dla zespołu terapeutów1203
Załącznik nr 3 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczaniu i spełnianiu warunków 1159
Załącznik nr 4 - oświadczenie Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia1546
Załącznik nr 5 - projektowane postanowienie umowy1179
Sprawozdanie finansowe za 2020 rok2540
Informacja z otwarcia ofert1184
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert1107
Informacja o unieważnieniu postępowania1132
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert - 05.09.20221151
Oświadczanie o stanie kontroli zarządczej 20232280
Sprawozdanie finansowe za 2022 rok2362
Postępowanie przetargowe 5343
Plan postępowań na 2024 rok5568
Uchwała zarządu Powiatu Bytowskiego w sprawie konkursu2178
Sprawozdanie finansowe za 2023 rok1967
SWZ731
Ogłoszenie o zamówieniu789
Załącznik nr 1A Projekt budowlany749
Załącznik nr 1B Przedmiar robót738
Załącznik nr 1C Specyfikacja techniczna753
Dokumenty w wersji edytowalnej726
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia759
Informacja z otwarcia ofert840
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej1872
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 23.04.2024744
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej1095
Sprawozdanie finansowe za 2024 rok1280
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej za 2025402
Sprawozdanie finansowe za 2025 rok300
Razem423295

Dostęp do informacji publicznej

Instrukcja korzystania

Dostęp do informacji publicznej nieudostępnionej w BIP

odwiedzin: 430363