SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. Dzieci Europy

www.bip.gov.pl
 
Wyszukiwanie:
  strona główna redakcja  rejestr zmian  stytystyki stron  pomoc
SOSW w Bytowie
Informacje ogólne
Struktura Ośrodka
Spis telefonów
Dyrekcja
Regulaminy i procedury
Dokumenty organizacyjne
COVID-19
Przetargi
Zamówienia publiczne
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu 2021
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu 2021- II etap
Ogłoszenie - zamówienie na usługi społeczne projekt "Za życiem" 2022 - 2023 - odwołany
Ogłoszenie - zamówienie na usługi społeczne projekt "Za życiem" 2022 - 2023
Ogłoszenie - zamówienie na usługi społeczne projekt "Za życiem" 2024 - 2026
Konkurs na Dyrektora SOSW w Bytowie 2024
Ogłoszenie - Modernizacja i dostosowanie zaplecza sanitarnego
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o zawarciu umowy
Informacja o nieudzieleniu zamówienia
Plany postępowań
Oświadczenia o stanie kontroli zarządczej
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2016
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2015
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2014
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2013
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2012
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2011
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2017
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2018
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2019
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2020
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2021
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2022
Oświadczanie o stanie kontroli zarządczej 2023
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2024
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2025
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2026
NABÓR PRACOWNIKÓW
Nabór pracowników 2017
Nabór pracowników 2021
Sprawozdanie finansowe
Sprawozdanie finansowe za 2018 rok
Sprawozdanie finansowe za 2019 rok
Sprawozdanie finansowe za 2021 rok
Sprawozdanie finansowe za 2020 rok
Sprawozdanie finansowe za 2022 rok
Sprawozdanie finansowe za 2023 rok
Sprawozdanie finansowe za 2024 rok
Sprawozdanie finansowe za 2025 rok
Zadania Oświatowe
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/2020

DokumentOdwiedzin
Redakcja58125
Informacje ogólne11295
Ogłoszenie8487
Witaj2635
Struktura7480
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty3039
Informacja o zawarciu umowy3009
Ogłoszenie - nadbudowa dachu II etap3299
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2989
Informacja o zawarciu umowy2760
Ogłoszenie-wymiana instalacji elektrycznej3148
Zmiana SIWZ-wymiana instalacji elekrycznej2761
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2764
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o zawarciu umowy2710
Ogłoszenie-wymiana posadzek2847
Odpowiedź na pytania - wymiana posadzek2760
Wymiana posadzek - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2747
Wymiana posadzek - informacja o zawarciu umowy2620
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia3173
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa ogrodzenia2625
Przebudowa ogrodzenia - informacja o udzieleniu zamówienia2603
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20112479
Ogłoszenie - dostawa samochodu2749
Samochód 9 os. - Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2761
Zawiadomienie o unieważnieniu czynności oferty i wyboru najkorzystniejszej oferty i o ponownej ocenie i wyborze najkorzystniejszej oferty4620
Ogłoszenie - dostawa samochodu II.20122987
samochód - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2593
Dostawa samochodu - informacja o udzieleniu zamówienia2557
Ogłoszenie - budowa boiska3029
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20122351
Budowa boiska - informacja o wyborze oferty2507
Budowa boiska - informacja o udzieleniu zamówienia2503
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła)2650
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20132460
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - "Przebudowa ogrodzenia"2499
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła MAJ 2013 r.)2725
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - Przebudowa ogrodzenia - maj 20132473
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20142411
SPIS TELEFONÓW WEWNĘTRZNYCH6199
Dyrekcja6326
Regulamin Rady Rodziców721
Procedura przyjęcia wychowanka do Grupy Wychowawczej2471
Regulamin Grup Wychowawczych2853
Regulamin działalności Rady Pedagogicznej882
Regulamin rekrutacji do Szkół Ponadgimnazjalnych i Przedszkola2670
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20152386
Koncepcja pracy2805
Program profilaktyki713
Program wychowawczy789
Statut2888
Wewnątrzkolne zasady oceniania682
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20165356
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20155632
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20145342
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20135389
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20125243
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20115469
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20175066
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu2261
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - sprzedaż samochodu2152
Sprzedaż samochodu - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu2216
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu II ETAP2303
Sprzedaż samochodu II etap - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu2058
Ogłoszenie o naborze4956
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi2128
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 22073
Informacja o udzieleniu zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi 2002
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20184658
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz.11896
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 21958
Informacja o nieudzieleniu zamówienia2174
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 31951
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 32021
Informacja o nieudzieleniu zamówienia1985
Oświadczenie4178
Bilans1847
Rachunek zysków i strat1867
Zestawienie zmian w funduszu jednostki1853
Informacja dodatkowa1810
Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych oraz w przypadku zagrożenia ucznia demoralizacją w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Dzieci Europy w Bytowie1667
Program wychowawczo - profilaktyczny1760
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 41750
Regulamin Rady Rodziców1678
Regulamin Rady Pedagogicznej1696
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 41732
Informacja o nieudzieleniu zamówienia cz. 41667
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20203904
Bilans1678
Rachunek zysków i strat1580
Zestawienie zmian w funduszu jednostki1587
Informacja dodatkowa1638
Plakat informacyjny dla rodziców1597
Plakat informacyjny dla uczniów1576
Jak prawidłowo nałożyć i zdjąć rękawice1589
Jak skutecznie myć ręce1667
Wytyczne - zagrożenie epidemiczne1704
Wytyczne dla szkol i placówek - wrzesień 20201534
Wytyczne żłobki przedszkola1591
Zalecenia - strefa czerwona i żółta1547
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/20203602
INSTRUKCJA KORZYSTANIA3732
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ.51446
Ogłoszenie o naborze1915
Informacja o wynikach naboru1689
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 3544
Ogłoszenie3501
Ogłoszenie1155
Ogłoszenie1859
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY1451
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej2914
Sprawozdanie finansowe za 2021 rok2998
Ogłoszenie o zamówieniu1189
Specyfikacja Warunków Zamówienia1160
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy1195
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy dla zespołu terapeutów1278
Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienie umowy1254
Załącznik nr 4 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu1286
Unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego1198
Specyfikacja Warunków Zamówienia1430
Ogłoszenie o zamówieniu1169
Załącznik nr 1 do oferty - formularz ofertowy1401
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy dla zespołu terapeutów1200
Załącznik nr 3 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczaniu i spełnianiu warunków 1156
Załącznik nr 4 - oświadczenie Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia1541
Załącznik nr 5 - projektowane postanowienie umowy1176
Sprawozdanie finansowe za 2020 rok2534
Informacja z otwarcia ofert1179
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert1103
Informacja o unieważnieniu postępowania1129
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert - 05.09.20221147
Oświadczanie o stanie kontroli zarządczej 20232269
Sprawozdanie finansowe za 2022 rok2356
Postępowanie przetargowe 5319
Plan postępowań na 2024 rok5560
Uchwała zarządu Powiatu Bytowskiego w sprawie konkursu2163
Sprawozdanie finansowe za 2023 rok1960
SWZ731
Ogłoszenie o zamówieniu787
Załącznik nr 1A Projekt budowlany747
Załącznik nr 1B Przedmiar robót737
Załącznik nr 1C Specyfikacja techniczna751
Dokumenty w wersji edytowalnej724
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia758
Informacja z otwarcia ofert838
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej1864
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 23.04.2024741
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej1089
Sprawozdanie finansowe za 2024 rok1268
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej za 2025385
Sprawozdanie finansowe za 2025 rok243
Razem421422

Dostęp do informacji publicznej

Instrukcja korzystania

Dostęp do informacji publicznej nieudostępnionej w BIP

odwiedzin: 428490