SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. Dzieci Europy

www.bip.gov.pl
 
Wyszukiwanie:
  strona główna redakcja  rejestr zmian  stytystyki stron  pomoc
SOSW w Bytowie
Informacje ogólne
Struktura Ośrodka
Spis telefonów
Dyrekcja
Regulaminy i procedury
Dokumenty organizacyjne
COVID-19
Przetargi
Zamówienia publiczne
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu 2021
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu 2021- II etap
Ogłoszenie - zamówienie na usługi społeczne projekt "Za życiem" 2022 - 2023 - odwołany
Ogłoszenie - zamówienie na usługi społeczne projekt "Za życiem" 2022 - 2023
Ogłoszenie - zamówienie na usługi społeczne projekt "Za życiem" 2024 - 2026
Konkurs na Dyrektora SOSW w Bytowie 2024
Ogłoszenie - Modernizacja i dostosowanie zaplecza sanitarnego
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o zawarciu umowy
Informacja o nieudzieleniu zamówienia
Plany postępowań
Oświadczenia o stanie kontroli zarządczej
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2016
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2015
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2014
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2013
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2012
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2011
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2017
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2018
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2019
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2020
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2021
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2022
Oświadczanie o stanie kontroli zarządczej 2023
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2024
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2025
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2026
NABÓR PRACOWNIKÓW
Nabór pracowników 2017
Nabór pracowników 2021
Sprawozdanie finansowe
Sprawozdanie finansowe za 2018 rok
Sprawozdanie finansowe za 2019 rok
Sprawozdanie finansowe za 2021 rok
Sprawozdanie finansowe za 2020 rok
Sprawozdanie finansowe za 2022 rok
Sprawozdanie finansowe za 2023 rok
Sprawozdanie finansowe za 2024 rok
Sprawozdanie finansowe za 2025 rok
Zadania Oświatowe
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/2020

DokumentOdwiedzin
Redakcja58030
Informacje ogólne11285
Ogłoszenie8481
Witaj2631
Struktura7471
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty3035
Informacja o zawarciu umowy3007
Ogłoszenie - nadbudowa dachu II etap3297
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2986
Informacja o zawarciu umowy2757
Ogłoszenie-wymiana instalacji elektrycznej3146
Zmiana SIWZ-wymiana instalacji elekrycznej2759
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2761
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o zawarciu umowy2708
Ogłoszenie-wymiana posadzek2843
Odpowiedź na pytania - wymiana posadzek2757
Wymiana posadzek - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2744
Wymiana posadzek - informacja o zawarciu umowy2618
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia3171
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa ogrodzenia2622
Przebudowa ogrodzenia - informacja o udzieleniu zamówienia2601
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20112477
Ogłoszenie - dostawa samochodu2747
Samochód 9 os. - Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2758
Zawiadomienie o unieważnieniu czynności oferty i wyboru najkorzystniejszej oferty i o ponownej ocenie i wyborze najkorzystniejszej oferty4615
Ogłoszenie - dostawa samochodu II.20122985
samochód - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty2590
Dostawa samochodu - informacja o udzieleniu zamówienia2555
Ogłoszenie - budowa boiska3027
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20122348
Budowa boiska - informacja o wyborze oferty2503
Budowa boiska - informacja o udzieleniu zamówienia2500
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła)2648
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20132457
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - "Przebudowa ogrodzenia"2496
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła MAJ 2013 r.)2723
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - Przebudowa ogrodzenia - maj 20132470
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20142408
SPIS TELEFONÓW WEWNĘTRZNYCH6192
Dyrekcja6320
Regulamin Rady Rodziców721
Procedura przyjęcia wychowanka do Grupy Wychowawczej2469
Regulamin Grup Wychowawczych2849
Regulamin działalności Rady Pedagogicznej882
Regulamin rekrutacji do Szkół Ponadgimnazjalnych i Przedszkola2665
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20152382
Koncepcja pracy2801
Program profilaktyki713
Program wychowawczy789
Statut2884
Wewnątrzkolne zasady oceniania682
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20165350
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20155622
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20145334
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20135380
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20125234
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20115462
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20175057
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu2259
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - sprzedaż samochodu2149
Sprzedaż samochodu - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu2212
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu II ETAP2300
Sprzedaż samochodu II etap - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu2055
Ogłoszenie o naborze4947
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi2125
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 22071
Informacja o udzieleniu zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi 2000
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20184649
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz.11893
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 21955
Informacja o nieudzieleniu zamówienia2171
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 31949
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 32018
Informacja o nieudzieleniu zamówienia1981
Oświadczenie4172
Bilans1843
Rachunek zysków i strat1864
Zestawienie zmian w funduszu jednostki1850
Informacja dodatkowa1808
Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych oraz w przypadku zagrożenia ucznia demoralizacją w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Dzieci Europy w Bytowie1665
Program wychowawczo - profilaktyczny1757
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 41747
Regulamin Rady Rodziców1676
Regulamin Rady Pedagogicznej1693
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 41729
Informacja o nieudzieleniu zamówienia cz. 41665
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20203897
Bilans1674
Rachunek zysków i strat1575
Zestawienie zmian w funduszu jednostki1585
Informacja dodatkowa1634
Plakat informacyjny dla rodziców1593
Plakat informacyjny dla uczniów1571
Jak prawidłowo nałożyć i zdjąć rękawice1585
Jak skutecznie myć ręce1661
Wytyczne - zagrożenie epidemiczne1699
Wytyczne dla szkol i placówek - wrzesień 20201530
Wytyczne żłobki przedszkola1587
Zalecenia - strefa czerwona i żółta1542
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/20203594
INSTRUKCJA KORZYSTANIA3721
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ.51442
Ogłoszenie o naborze1913
Informacja o wynikach naboru1687
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 3536
Ogłoszenie3486
Ogłoszenie1153
Ogłoszenie1854
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY1448
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej2906
Sprawozdanie finansowe za 2021 rok2989
Ogłoszenie o zamówieniu1187
Specyfikacja Warunków Zamówienia1157
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy1192
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy dla zespołu terapeutów1274
Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienie umowy1251
Załącznik nr 4 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu1284
Unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego1194
Specyfikacja Warunków Zamówienia1427
Ogłoszenie o zamówieniu1167
Załącznik nr 1 do oferty - formularz ofertowy1399
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy dla zespołu terapeutów1196
Załącznik nr 3 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczaniu i spełnianiu warunków 1154
Załącznik nr 4 - oświadczenie Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia1536
Załącznik nr 5 - projektowane postanowienie umowy1173
Sprawozdanie finansowe za 2020 rok2526
Informacja z otwarcia ofert1175
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert1099
Informacja o unieważnieniu postępowania1126
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert - 05.09.20221143
Oświadczanie o stanie kontroli zarządczej 20232262
Sprawozdanie finansowe za 2022 rok2347
Postępowanie przetargowe 5294
Plan postępowań na 2024 rok5552
Uchwała zarządu Powiatu Bytowskiego w sprawie konkursu2147
Sprawozdanie finansowe za 2023 rok1952
SWZ729
Ogłoszenie o zamówieniu783
Załącznik nr 1A Projekt budowlany745
Załącznik nr 1B Przedmiar robót733
Załącznik nr 1C Specyfikacja techniczna747
Dokumenty w wersji edytowalnej719
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia755
Informacja z otwarcia ofert834
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej1853
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 23.04.2024736
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej1079
Sprawozdanie finansowe za 2024 rok1259
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej za 2025372
Sprawozdanie finansowe za 2025 rok234
Razem420662

Dostęp do informacji publicznej

Instrukcja korzystania

Dostęp do informacji publicznej nieudostępnionej w BIP

odwiedzin: 427730