SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. Dzieci Europy

www.bip.gov.pl
 
Wyszukiwanie:
  strona główna redakcja  rejestr zmian  stytystyki stron  pomoc
SOSW w Bytowie
Informacje ogólne
Struktura Ośrodka
Spis telefonów
Dyrekcja
Regulaminy i procedury
Dokumenty organizacyjne
COVID-19
Przetargi
Zamówienia publiczne
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu 2021
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu 2021- II etap
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o zawarciu umowy
Informacja o nieudzieleniu zamówienia
Oświadczenia o stanie kontroli zarządczej
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2016
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2015
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2014
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2013
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2012
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2011
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2017
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2018
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2019
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2020
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2021
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2022
NABÓR PRACOWNIKÓW
Nabór pracowników 2017
Nabór pracowników 2021
Sprawozdanie finansowe
Sprawozdanie finansowe za 2018 rok
Sprawozdanie finansowe za 2019 rok
Sprawozdanie finansowe za 2021 rok
Zadania Oświatowe
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/2020

DokumentOdwiedzin
Redakcja26303
Informacje ogólne4769
Ogłoszenie6712
Witaj1362
Struktura4193
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1786
Informacja o zawarciu umowy1735
Ogłoszenie - nadbudowa dachu II etap2126
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1721
Informacja o zawarciu umowy1571
Ogłoszenie-wymiana instalacji elektrycznej1985
Zmiana SIWZ-wymiana instalacji elekrycznej1580
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1534
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o zawarciu umowy1451
Ogłoszenie-wymiana posadzek1701
Odpowiedź na pytania - wymiana posadzek1550
Wymiana posadzek - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1390
Wymiana posadzek - informacja o zawarciu umowy1441
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia2000
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa ogrodzenia1456
Przebudowa ogrodzenia - informacja o udzieleniu zamówienia1391
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20111433
Ogłoszenie - dostawa samochodu1598
Samochód 9 os. - Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1514
Zawiadomienie o unieważnieniu czynności oferty i wyboru najkorzystniejszej oferty i o ponownej ocenie i wyborze najkorzystniejszej oferty3378
Ogłoszenie - dostawa samochodu II.20121813
samochód - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1378
Dostawa samochodu - informacja o udzieleniu zamówienia1382
Ogłoszenie - budowa boiska1845
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20121287
Budowa boiska - informacja o wyborze oferty1279
Budowa boiska - informacja o udzieleniu zamówienia1320
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła)1370
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20131173
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - "Przebudowa ogrodzenia"1294
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła MAJ 2013 r.)1577
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - Przebudowa ogrodzenia - maj 20131262
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20141278
SPIS TELEFONÓW WEWNĘTRZNYCH2986
Dyrekcja3300
Regulamin Rady Rodziców721
Procedura przyjęcia wychowanka do Grupy Wychowawczej1280
Regulamin Grup Wychowawczych1414
Regulamin działalności Rady Pedagogicznej882
Regulamin rekrutacji do Szkół Ponadgimnazjalnych i Przedszkola1257
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20151222
Koncepcja pracy1273
Program profilaktyki713
Program wychowawczy789
Statut1599
Wewnątrzkolne zasady oceniania682
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20162553
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20152423
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20142482
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20132580
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20122416
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20112593
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20172152
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu1115
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - sprzedaż samochodu988
Sprzedaż samochodu - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu951
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu II ETAP1107
Sprzedaż samochodu II etap - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu936
Ogłoszenie o naborze2101
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi911
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 2861
Informacja o udzieleniu zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi 857
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20181703
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz.1754
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 2725
Informacja o nieudzieleniu zamówienia908
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 3725
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 3691
Informacja o nieudzieleniu zamówienia714
Oświadczenie1233
Bilans599
Rachunek zysków i strat630
Zestawienie zmian w funduszu jednostki651
Informacja dodatkowa623
Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych oraz w przypadku zagrożenia ucznia demoralizacją w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Dzieci Europy w Bytowie511
Program wychowawczo - profilaktyczny559
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 4580
Regulamin Rady Rodziców549
Regulamin Rady Pedagogicznej523
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 4560
Informacja o nieudzieleniu zamówienia cz. 4510
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2020945
Bilans437
Rachunek zysków i strat423
Zestawienie zmian w funduszu jednostki433
Informacja dodatkowa422
Plakat informacyjny dla rodziców371
Plakat informacyjny dla uczniów371
Jak prawidłowo nałożyć i zdjąć rękawice387
Jak skutecznie myć ręce417
Wytyczne - zagrożenie epidemiczne378
Wytyczne dla szkol i placówek - wrzesień 2020361
Wytyczne żłobki przedszkola370
Zalecenia - strefa czerwona i żółta377
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/2020739
INSTRUKCJA KORZYSTANIA707
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ.5322
Ogłoszenie o naborze313
Informacja o wynikach naboru278
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 541
Ogłoszenie515
Ogłoszenie134
Ogłoszenie225
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY170
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej52
Sprawozdanie finansowe za 2021 rok37
Razem164555

Dostęp do informacji publicznej

Instrukcja korzystania

Dostęp do informacji publicznej nieudostępnionej w BIP

odwiedzin: 171623