SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. Dzieci Europy

www.bip.gov.pl
 
Wyszukiwanie:
  strona główna redakcja  rejestr zmian  stytystyki stron  pomoc
SOSW w Bytowie
Informacje ogólne
Struktura Ośrodka
Spis telefonów
Dyrekcja
Regulaminy i procedury
Dokumenty organizacyjne
COVID-19
Przetargi
Zamówienia publiczne
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu 2021
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o zawarciu umowy
Informacja o nieudzieleniu zamówienia
Oświadczenia o stanie kontroli zarządczej
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2016
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2015
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2014
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2013
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2012
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2011
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2017
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2018
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2019
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2020
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2021
NABÓR PRACOWNIKÓW
Nabór pracowników 2017
Nabór pracowników 2021
Sprawozdanie finansowe
Sprawozdanie finansowe za 2018 rok
Sprawozdanie finansowe za 2019 rok
Zadania Oświatowe
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/2020

DokumentOdwiedzin
Redakcja23956
Informacje ogólne4270
Ogłoszenie6162
Witaj1177
Struktura3748
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1594
Informacja o zawarciu umowy1554
Ogłoszenie - nadbudowa dachu II etap1943
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1544
Informacja o zawarciu umowy1383
Ogłoszenie-wymiana instalacji elektrycznej1775
Zmiana SIWZ-wymiana instalacji elekrycznej1390
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1344
Wymiana instalacji elektrycznej - informacja o zawarciu umowy1264
Ogłoszenie-wymiana posadzek1517
Odpowiedź na pytania - wymiana posadzek1360
Wymiana posadzek - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1206
Wymiana posadzek - informacja o zawarciu umowy1228
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia1808
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa ogrodzenia1264
Przebudowa ogrodzenia - informacja o udzieleniu zamówienia1203
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20111245
Ogłoszenie - dostawa samochodu1417
Samochód 9 os. - Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1322
Zawiadomienie o unieważnieniu czynności oferty i wyboru najkorzystniejszej oferty i o ponownej ocenie i wyborze najkorzystniejszej oferty3192
Ogłoszenie - dostawa samochodu II.20121610
samochód - informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty1196
Dostawa samochodu - informacja o udzieleniu zamówienia1187
Ogłoszenie - budowa boiska1648
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20121121
Budowa boiska - informacja o wyborze oferty1108
Budowa boiska - informacja o udzieleniu zamówienia1145
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła)1175
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2013996
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - "Przebudowa ogrodzenia"1106
Ogłoszenie - przebudowa ogrodzenia (szkoła MAJ 2013 r.)1386
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania przetargowego - Przebudowa ogrodzenia - maj 20131082
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20141113
SPIS TELEFONÓW WEWNĘTRZNYCH2558
Dyrekcja2865
Regulamin Rady Rodziców721
Procedura przyjęcia wychowanka do Grupy Wychowawczej1101
Regulamin Grup Wychowawczych1210
Regulamin działalności Rady Pedagogicznej882
Regulamin rekrutacji do Szkół Ponadgimnazjalnych i Przedszkola1069
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20151054
Koncepcja pracy1070
Program profilaktyki713
Program wychowawczy789
Statut1374
Wewnątrzkolne zasady oceniania682
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20162129
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20151987
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20142063
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20132134
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20121970
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20112153
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20171752
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu910
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - sprzedaż samochodu783
Sprzedaż samochodu - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu754
Ogłoszenie - sprzedaż samochodu II ETAP902
Sprzedaż samochodu II etap - zawiadomienie o unieważnieniu przetargu759
Ogłoszenie o naborze1656
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi720
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 2672
Informacja o udzieleniu zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi 636
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 20181283
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz.1560
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 2544
Informacja o nieudzieleniu zamówienia714
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 3545
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 3502
Informacja o nieudzieleniu zamówienia513
Oświadczenie826
Bilans409
Rachunek zysków i strat437
Zestawienie zmian w funduszu jednostki453
Informacja dodatkowa440
Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych oraz w przypadku zagrożenia ucznia demoralizacją w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Dzieci Europy w Bytowie325
Program wychowawczo - profilaktyczny365
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ. 4397
Regulamin Rady Rodziców351
Regulamin Rady Pedagogicznej341
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz. 4362
Informacja o nieudzieleniu zamówienia cz. 4326
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 2020521
Bilans253
Rachunek zysków i strat238
Zestawienie zmian w funduszu jednostki241
Informacja dodatkowa225
Plakat informacyjny dla rodziców177
Plakat informacyjny dla uczniów171
Jak prawidłowo nałożyć i zdjąć rękawice177
Jak skutecznie myć ręce200
Wytyczne - zagrożenie epidemiczne174
Wytyczne dla szkol i placówek - wrzesień 2020166
Wytyczne żłobki przedszkola172
Zalecenia - strefa czerwona i żółta175
Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Powiecie Bytowskim w roku szkolnym 2019/2020322
INSTRUKCJA KORZYSTANIA310
Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne i inne szczególne usługi - CZ.5150
Ogłoszenie o naborze111
Informacja o wynikach naboru84
Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej 99
Ogłoszenie50
Razem137516

Dostęp do informacji publicznej

Instrukcja korzystania

Dostęp do informacji publicznej nieudostępnionej w BIP

odwiedzin: 144584